Actions

Work Header

The Cost Of The Past

Chapter Text

 

 

 

Author's Notes:

bitirmek için yazdım bu bölümü.içime sinmedi ama umarım beğenirsiniz...


 

 

 

Yılbaşı balosu büyük bir keyifle devam ediyor sesler koridorlara kadar taşıyorken Harry kollarında partneri sahte gülümsemesiyle dans etmeye devam eder.

Aslında hiç istemediği yerde hiç istemediği kişiyle dans ediyorken daha ne kadar dayanabileceğini bilmiyor iç çekmemek için zor durur.

Danslar biter şarkı değişirken Harry teşekkür ederek biraz hava alacağını söyleyip kapıdan hızlı adımlarla çıkar.

                                                ****

Harry koridorda ilerlerken arkasından sesleneni duyunca hızla nefesi tutup döner.

“Potter! Partide olman gerekirken koridorlarda ne arıyorsun.”

Harry bir şey aramadığını sadece hava almaya dışarı çıkacağı söylerken Snape aldırmayarak onu takip etmesini söyler ve zindanlara doğru ilerler.

Harry fazla kaymak birası içtiğini biliyor başının dönmesine aldırmayarak Snape’in ne söyleyeceğini duymak için takip eder.

İkisi hızla zindanlara inip Snape’in ofisine girerlerken Harry meraklı biraz da başı dönüyor ne söyleyeceğini bekler.

Sınıfta duyulan tek ses nefesleriyken Harry her dakika daha da endişeleniyor beklemeye devam eder. Başı öne eğik bir şekilde snape’e bakmayarak bekliyorken adım seslerini duymasıyla başını kaldırarak bakar. Ne var ki başını kaldırmakta geç kalmış Snape’in dudaklarına saldırmasıyla şaşkınlıkla donakalır.

Snape daha fazla kendini tutamamış baloda onu ilk gördüğü andan beri bunu yapmak istiyor düşünmesine izin vermeyerek dudaklarını sahiplenmeye devam eder.

Harry, ne olduğunu anlaması için biraz zaman geçtikten sonra karşılık vermeye başlar.

İkisi de buna aç ikisi de istiyorken ortada duran bir engel yok birbirlerini tatmaya devam ederler.

Snape o akşamdan kalan bir istekle durmamaya kararlı bir şekilde Harry’i kapıya yaslayarak tadını almaya devam ediyor Harry’nin karşılık vermesi de ayrı bir keyifken bir an sonra nefes almak için geri çekilir. Alınları birbirlerine dayalı hızlı nefes alıp veriyorlarken Snape derinden gelen ve öpüşmekten boğuklaşmış sesiyle konuşur:

“Demek benden sonra lupin’le birlikte oldun. Ne hayal ettin potter üzerinde ki ellerin benim olduğunu mu yoksa içindekinin ben olduğumu mu?”

Harry kızarmış kekeleyerek öyle bir şey yapmadığını söylemeye çalışırken Snape aldırmayarak devam eder:

“Beni öptükten sonra lupine gitmende ne kadar düştüğünü gösterir Potter.”

Harry kekeleyerek sarhoş ve üzgün olduğunu açıklamaya çalışırken Snape daha fazla dayanamayarak tekrar eğilip dudaklarını tutkuyla kavrar.

Öpüşler gittikçe büyüyor, hızlanıyorken Harry döndürülerek geriletildiğinde düşmemeye çalışır.

Öpüşerek Snape’in özel odasına doğru giderler, snape elini kapıya dayayıp açarken açılan kapıyla odaya dalıp yatağa doğru giderler.

Üzerlerini çıkarmaya çalışarak giderlerken Harry bir an sonra kendini yatakta bulur. Tepesinde belinden yukarısı soyunuk olan Snape sırıtarak ona eğilip konuşur:

“Bugün de sarhoşsun Potter. Bakalım bunu da ona bağlayabilecek misin?”

Harry sırıtarak onu kendine çeker.

Zaman geçer inlemeler birbirine karışırken ana salonda balo devam eder.

 

End Notes:

başlarda beğenerek yazmıştım. ama o kadar büyük bir ara verdim ki sonunu bitirmek için yazdım. beğenseniz de beğenmesenizde yorum yaparsanız beni mutlu edersiniz...