Actions

Work Header

Suikastçının Yürüyüşü

Chapter Text

 

 

 

Story Notes:

Anime : Bleach

FanFiction Adı :  Suikastçının Yürüyüşü

Orijinal Yazar : Tite KUBO

FF Yazarı : Barış EKER


 

 

Author's Notes:

Arkadaşlar ilk kurgum umarım beğenirsiniz. Her bölümün bitiş notlarına bir karakter fotoğrafı koymaya karar verdim.


 

 

O Gün benim için harika geçmişti. Sabah tam zamanında uyanmış, kahvaltı etmiş, okula çıkmıştım. Okula vardığımda Okulun en güzel kızı olan Alexia’ya kalbimi ısıtan bir gülümseme ile cevaplanan selamımı vermiş, Öğle yemeğinde en yakın arkadaşımla ölüm ve yaşamdan konuşmuş, geri dönerken yolu kısaltmak için bazen geçtiğim bir ara sokaktan geçmeye karar vermiştim. İşte ne olduysa o zaman oldu.

Sokakta yolumu kesen 3 kişi sıradan serseriler gibi görünüyorlardı. Birincisi:

-Bence bir liseli buradan geçmek için vergisini vermeli.Dediğinde ben çokta onlara doğru koşmaya başlamıştım, kazanmak… kolaydı.

Birincisinin yumruğunu savuşturup dizimle karın boşluğuna vurdum. Tepkisini beklemeden arkamı dönüm topuğumu 2.’sinin çenesine geçirdim.Böyle zamanlarda babamın zorla verdiği dövüş sanatları derslerine dua ediyordum. 3’cüsünün yumruğu yanağıma geldi, gerçi bir iki sendelemeden sonra ard arda yumruklarla onu da defettim. Bu arada arkamdakini duymaktan çok hissetim ve karın boşluğuna tekme atarak onu da düşürdüm. Terlememiştim bile dediğim gibi kazanmak kolaydı. Ancak tek bir şeyi geç fark ettim… Arkamdan gelen silah sesini duyduğumda daha ancak arkama bakabilmiştim ve yere düşerken tek bir şeyin bilincine vardım. Ölmüştüm… Sonsuza kadar…  Her şey… Bitmişti… İşte o zaman pişmanlık duydum… Alexia’ya hislerimi asla açıklamadığıma…  Sana asla hoşça kal diyemediğime… kızkardeşim.

 

 

End Notes:

Evet arkadaşlar yorumları bekliyoruz ve bu bölüm için  Bernard CHUPPER :