Actions

Work Header

Ateş ve Buz:İmkansızlığın Aynası

Chapter Text

Ne yaptıysam halledemedim,yine yazılar karmakarışık,içiçe gibi duruyor.Bu sorun sırf bende var sanırım,anlamadım.Satır araları ekleyemiyorum eklemeye çalıştığımda çok fazla ara oluyor.Özür dilerim o yüzden gerçekten :)

 


 

 

Ayaklarını sürüyerek geçti uzun koridoru genç kız.Saat 2’ye 10 vardı.Birazdan dans dersi başlayacaktı,heyecanlı olması gerekiyordu değil mi ? Tüm diğer kızlar gibi.Değildi ama..Eskiden deli gibi aşık olduğu Harry’nin ondan kanıbozuk diye bahsetmiş olması mı bu kadar yakıyordu canını ? Yoksa Draco Malfoy’a yaptıklarından dolayı utancından mıydı bu kızarıklık ? Emin değildi,ve şimdi o dans salonuna girip hiçbir şey olmamış gibi Draconun kollarında dans ederek,Harry’nin bakışlarına maruz kalmak istemiyordu işte..

Bir süre kıpırdamadan orada bekledi,acaba çalışmaya katılmasamıydı ? Hem ne olabilirdi ki ? ‘’En fazla cezaya kalırım.’’ Diye düşündü ve gülümsedi.Son zamanlarda zaten sivri dili yüzünden bir çok kez cezaya kalmıştı.Bir tanesiyle daha başa çıkabilirdi değil mi ? Tam kararını vermiş geri geriye gitmeye başlamıştı ki Harry Potter’ın sesiyle duraksadı.’’Özür dilerim.’’Harry hemen arkasındaydı,nefes alışverişlerini hissedebiliyordu bu yüzden dönemedi arkasını.Genç adam konuşmaya devam etti.

’’Sadece seni Draco’dan kurtarmaya çalışıyordum.Belki gaza gelip,seni bırakır sandım.Ama her şeyi batırdım..’’ Bir süre durdu,nefesi kızın boynunu gıdıkladı,tüylerini ürpertti.

’’Biliyorum bunu senden istemek aptalca ama beni affedebilir misin ? İsterek söylemediğimi,sende biliyorsun.Sence sana öyle bir şey der miyim?’’ Ginny düşündü.Hayır,tanıdığı Harry Potter öyle bir şey demezdi ama yinede ‘’Hayır,affediyorum seni.’’ Diyemedi,kırılmıştı bir kere.O öyle bir kızdı işte kolay kırılmaz ama kırıldığında zor tamir edilir cinsten.Harry hızla onu kendine çevirdi ve gözlerini gözlerine dikti.

’’Ginny,bir cevap ver.Lütfen,bana böyle bakmana dayanamam..Sanki..Sanki düşmanınmışım gibi.’’ Genç kız alaylı bir gülüş yerleştirdi dudaklarına.

’’Neden? Ben senden nefret edemez miyim ? Sen seçilmiş kişi olduğun için mi ? Yoksa küçükken aptal gibi sürekli peşinde dolaştığım için mi ? Yoksa bir kanıbozuğun sana böyle bakmasını kaldıramayacağın için mi ? ‘’ Harry,kızı serbest bıraktı.

’’Benden nefret mi ediyorsun ki?’’ Ginny tam ağzını açmıştı ki konuşmaların içine etme kabiliyetine sahip Draco Malfoy’un sesi duyuldu,yine.

''Hey,aptal aşıklar! Sizin keyfinizi mi bekleyeceğiz biz? Gelinde bitsin bu işkence bir an önce.’’ Ginny ateş kızılı saçlarını savurarak salona doğru ilerledi.Harry Potter yüzünü kamçılayan saçlarla birlikte kendine geldi ve arkasından oda salona girdi.Önce kısa bir tanışma faslı oldu,dans hocasının muggle kökenli olduğu anlaşıldı.İsminin Abigail Strewt olduğu öğrenildi.Hepsinin asası bir köşeye kondu,kızların ayağına topuklu ayakkabılar giydirildi,saçları tepeden bir topuz yapıldı ve formalar çıkartılarak yerini eşofmanlar aldı.Ginny topuklu ayakkabı giydiği için sızlandı,onları çıkarmaya çalıştı,daha sonra düşmemek için çabaladı ve dans müziği başladı.

’’Erkekler,lütfen elleriniz eşinizin belinde olsun.’’  Draco Malfoy söyleneni yapmadı,elini Ginny Weasley’in sırtına doğru koydu ve aralarındaki mesafeyi korudu.Öğretmenden yeni bir komut yükselsi.

’’Gözler,gözlere değsin lütfen.’’ Draco ve Ginny çifti yine söylenileni yapmadı.Ginny gözlerini yere dikti Draco ise karşıdaki duvara sabitledi.Bir müddet böyle devam etti,taki Bayan Strewt müziği durdurup gözlerini en uyumsuz çifte çevirene kadar.

’’Sizin neyiniz var ? Sorun ne?’’ Ginny gülümsedi. ‘’Slyhterin ve Gryffindor olmamız dışında mı? Draco ona küçümser bir bakış attı.

’’Yada onun bir kanı bozuk benimse bir safkan olmam dışında?’’ Ginny sinirle gözlerini devirdi

‘’Yada eşim olan Draco Malfoy’un bir gerizekalı olması dışında mı ? Benim başka sorunum yok.’’ Draco kıza omuz attı

‘’Seni küçük ..’’ fakat söyleyeceği hakareti geri yuttu. Bayan Strewt sertçe ayaklarını yere vurdu. ‘’O zaman sorununuzu çözmeden ikinizde buradan çıkmayacaksınız.Diğerleri gitmekte özgür,bugünlük ders bitti.’’ ‘’Bizi burada tutamazsınız Bayan Strewt,buna hakkınız yok.’’

‘’Yanılıyorsunuz,Bayan Weasley,buna hakkım var ve ben bu hakkımı şimdi kullanıyorum.Düzgün bir dans çıkarana kadar her gün kullanacağım gibi.’’

‘’Peki ne yapmamızı istiyorsunuz?’’ kadın gülümsedi.

’’Şimdi az önce dediklerimi uygulayarak duygu yüklü bir dans çıkarın bende sizi serbest bırakayım.Yoksa her gün fazladan 2 saat yalnız çalışmak zorunda kalırsınız.Seçim sizin..’’

Uzun bir sessizliğin ardından Draco Malfoy büyük bir teslimiyete geçerek elini Ginny’e uzattı. ‘’Tamam,yapalım şu işi.’’ Ginny geldikleri andan beri ilk kez Draco’nun gözlerine baktı,sabahki olayı hatırlayınca yanakları kızardı..

’’Seninle dans etmeyeceğim.’’ Elini,iktirerek aksi yöne doğru ilerledi bu sırada Padma ve Dean çifti salonu terk etmişti.Harry ve Hermione ise oturmuş onları bekliyorlardı.Malfoy elini sertçe yumruk yaptı.

’’Hey,seninle dans etmeye meraklı değilim.Ama benimle her gün 2 saat daha çalışmayı bu kadar çok istiyorsan,tabi sen bilirsin.’’  Ginny bir kez daha gözlerini devirdi,her sinirlendiğinde yaptığı gibi..

’’Ben dans edemiyorum ama Bayan Strewt,hayatımda sadece iki kere topuklu ayakkabı giydim ve bunlarla yürüyemiyorum.Muhtelemen düşüp,bir yerimi kırarım.’’ Kadın gülümseyerek sandalyesine oturdu.

’’Fark etmez,kırarsan düzeltiriz.’’ Draco Malfoy kıkırdamaya başladı.’’Ne?’’ diye bağırdı genç kız. ‘’Sanki sen dans edebiliyorsunda.Hayatında kaç kere dans ettin Malfoy?’’

‘’Emin ol,hayal bile edemeyeceğin dans hareketleri biliyorum.Gerçek kızlar,dans etmekten hoşlanıyorlar çünkü.’’  İşte bu Ginny’i sinirlendirmişti,adımlarını hızlandırdı ve Draco’nun elini sertçe kendi beline yerleştirdi,parmak ucunda yükselerek oğlanın kulağına fısıldadı

‘’Beni hafife alıyorsun,biliyorsun değil mi ? Ama merak etme sana hayatın boyunca hiçbir kızla yapamayacağın kadar gerçek bir dans yaptıracağım.’’ Ardından bakışlarını bayan Strewt’e çevirdi,böylece müzik başladı.Draco kızı iyice kendine çekti eli belinden kalçalarına doğru kıvrıldı.Diğer eli Ginny’nin narin elini hapsetti ve kızın eli geniş omuzlarını kavradı.Gözler,gözleri buldu müzik ruhlarına aktı,bedenlerini harekete geçirdi..Etraftaki tüm ışıklar söndü,herkes gitti sadece ikisi vardı şimdi..Onlar ve odayı dolduran tatlı müzik sesi..

Birkaç dakika boyunca birbirlerinin gözlerinde,birbirlerinin yansımalarında yaşadılar.Her geçen saniye vücutları karıncalanmaya,oda ısınmaya,vücutları terlemeye başladı..Aralarındaki uyum karşı konulmaz bir hal aldı ve müzik aniden sustu,etraf aydınlanmaya Bayan Strewt’in alkışları duyulmaya başlandı..Ginny Weasley hızla geri geri gitmeye başladı fakat aniden yer altından kaydı ve bileğindeki müthiş acı ufak çaplı bir çığlık attırtdı.Hızla gözlerini kapattı ve o sırada belini yeniden kavrayan ellerin verdiği güvenle gözleri aniden açıldı,sırtı zemine çarptı ve Draco Malfoy’un bakışlarında kendi korkmuş görüntüsünü gördü..Oğlanın parfümü ciğerlerine doldu ve genç kızı bu diyardan bambaşka bir diyara sürükledi..