Actions

Work Header

2009 Promptları

Chapter Text

Fikir: Ya brian ve James öpüştülerse, ya da daha fazlasıysa? (03.06.09)

Brian kütüphanesinin önünde kitaplar arasında istediğini arıyorken bir an sonra kollar beline dolanır. Genç adam kolların sahibini tanıyor yavaşça boynunu geriye uzatırken dudaklar boynuna yaslanır ve hafif öpüşler yavaşça yukarı çıkmaya başlar.
Genç adam biran sonra kolların içinde ona dönerken mavi bakışlar istekli ona daha çok uzanır, brian onu kendine çeker. İkisi ofisin içinde öpüşerek ilerliyor, kapının oraya geldiklerinde James kapıyı kilitler. Elleri yeniden onun beline çıkarken genç adam istekle kendini ona bastırır.
Brian jamesi duvara hapsetmiş durmaksızın öperken elleri pantolonun düğmelerini çözüyor, zafere ulaştığında James nefes alır. Brian becerikli bir adam, elleriyle önündeki adamı daha çok sıkıyor daha çok hissettiriyorken bir an sonra James in inlemesi ofisi kaplar.
İkisi nefes nefese alınları birbirine dayalı beklerken James hafif bir öpücükle geri çekilir. Brian pantolonun düğmelerini bağlayıp gömleği düzeltirken bu seferki oyun James için, ikisi arada sırada bu tür anlarda buluşuyor, sessizce ayrılırlar.
James kapıyı açıp dışarı çıktıktan sonra genç adam derin bir nefes alır, kitabını aramaya devam eder.