Actions

Work Header

COSMIC BOY; markson

Chapter Text

‧͙⁺˚*・༓☾ TEASER ☽༓・*˚⁺‧͙

Po raz kolejny zrobił błąd otwierając oczy. Znów pojawił się tu, a nie tam. Po raz kolejny nie wyszło. Po raz kolejny tylko udało mu się utwierdzić w przekonaniu, że jest beznadziejny. Że nic nie umie innego niż wyglądać.

Westchnął głęboko i przetarł już zmęczone oczy. Czuł jak znamię to piekło, przez ilość czasu jaką zmarnował. Przecież on tu nie pasował. Słyszał z tylu głowy jak zegar tyka, tik-tak, tik-tak, a on sam tylko robi bezsensowne czynności.

Wszystko się powoli kończyło, najpierw niewinnie, dwie płyty się ze sobą zderzają i jedna z nich wsuwa się pod drugą, kiedy na powierzchni są niewyczuwalne przez ludzi drgania. Jednak niech pogoda się obrazi, księżyc źle zatoczy, jądro Ziemi zagotuje; następuje koniec. Dym, ciemność, strata, brak.

I już. Chociaż był dopiero gdzieś w na początku pierwszych faz, wiedział, że klif nad wzburzonym całe lata oceanem się cofa. Tik-tak.

Spojrzał na niebiesko-fioletowy dość gruby zeszyt, który tak go wyśmiewał za każdą nieudaną próbę zniknięcia. Zmrużył oczy w geście nienawiści i wstał, by spróbować ponownie.

‧͙⁺˚*・༓☾ Cosmic Boy -teaser- ☽༓・*˚⁺‧͙