Actions

Work Header

Milý Johne

Chapter Text

Milý Johne,

mám pocit, že oslovovat někoho na seznamce s prostým “Milý Johne” se nezdá jako nejlepší nápad. Doufám, že budeš ochotný to ignorovat, jelikož mě tvůj profil opravdu zaujal, a upřímně doufám, že nejsi tak nudný jako ostatní. V detailech uvádíš “přátelství” na první místo a “vážnější vztah” až na druhé a také jsi nic nezmiňoval o sexuálních preferencích, což Tě tady zařazuje do menšiny, ale jsem si jistý, že to si uvědomuješ. Sám do té menšiny patřím – jsem rodilý Brit, ale nejspíš strávím ještě řadu měsíců na cestách, takže se mi nehodí se příliš vázat – jak trapný výraz, zavání právničinou.

A nyní odbudu nejběžnější obavy, které tě asi zajímají:

1. Považuju se za gaye, i když jsem už dost dlouhou dobu nebyl nijak sexuálně aktivní. Neprošel jsem si comingoutem, ale ani to nijak neskrývám. Jen nevyhledávám žádné vztahy.

2. Vím, že někteří gayové mají problém s bisexuálními partnery, ale já k nim nepatřím.

3. Jsem obecně pokládán za atraktivního, ačkoliv mi bude chvíli trvat, než se osmělím sdílet nějaké fotografie, pokud vůbec.

4. Nejsem ani jedním z následujících: nezaměstnaný, násilník, ve finančních potížích, hloupý či usvědčený kriminálník. Bylo mi řečeno, že jsem občas protivný a panovačný blbec, ale předpokládám, že v písemné komunikaci se dokážu krotit.

Slibuji, že budu zajímavý a zábavný partner na dálkový vztah, pokud se rozhodneš mi odpovědět. Všechno to cestování začíná být osamělé a velmi postrádám můj rodný Londýn a všechny ty lidi žijící v něm.

Prosím, odpověz, pokud je to možné.

- William