tehanuRecent works

Recent series

 1. Summary

  Roboczy opis (który zastąpię spolszczonym opisem Nonymos, jeśli taki wstawi).

  Eddie Brock musi się pogodzić z tym, że jest bardziej nienormalny, niż mu się wydawało ("musi" = "uczciwość tego od niego wymaga"). Ludzina jest smaczna, zębiaste mackowate potwory bywają bardzo seksowne, a sam Eddie ma więcej zboczeń, niż da radę zliczyć. I bardzo niekonwencjonalną byłą z równie niekonwencjonalnym nowym partnerem. Gdyby jeszcze zjadanie ludzi nie było powszechnie nieakceptowane społecznie...

  Words:
  87,215
  Works:
  4
  Bookmarks:
  1
 2. Summary

  Od tłumaczki: wyobraźcie sobie świat bez ciągłości między wczoraj, dziś a jutro. W którym dawniejsza przeszłość jest zamkniętym rozdziałem, przeszłości niedawnej w ogóle nigdy nie było, a przyszłość wprawdzie nadejdzie, ale odetnie się od teraźniejszości, skasuje ją. W którym każdy dzień kończy się przepaścią, pustką, czarną dziurą. To tak jakby kończył się śmiercią, jakby był tym ostatnim. Co jest takie ważne, że nie można tego odłożyć do jutra? Bez czego nie położycie się spać? Czego będziecie żałować, z czego się cieszyć?

  Words:
  59,278
  Works:
  8
  Bookmarks:
  6
 3. Summary

  Od tłumaczki: tej serii Autorka też nie dała opisu, więc co by tu naskrobać na zachętę? Może tak: po samych tagach nie widać, jakie to jest fajne. Jest śmiesznie, wesoło, baaardzo smutno, niegłupio, smacznie. Taki naprawdę dobry, nieplagiatowy pastisz książki, która już sama z siebie nie jest zła, ale od niej lepszy. O.

  Words:
  64,437
  Works:
  4
  Bookmarks:
  5
 4. Summary

  Awantury – i trupy. Tyle. To cały fik. Aha, i seks.

  Words:
  69,468
  Works:
  2
  Bookmarks:
  6

Recent bookmarks

 1. Rec 6

  Tags
  Summary

  An Administration Series/Deep Space Nine crossover written as a gift for a friend. Garak ends up in New London, and things do not go well for him. But then it's Garak, so they wouldn't.

  Language:
  English
  Words:
  12,022
  Chapters:
  1/1
  Comments:
  11
  Kudos:
  23
  Bookmarks:
  6
  Hits:
  179

  05 Jun 2018

  Bookmarker's Notes

  Prepare to be mind fucked. It will even be fun.