My pseuds:
Mongruad
I joined on:
2016-07-21
I live in:
Poland

Bio

Jeśli sprowadziła cię tu chęć dowiedzenia się czegoś na mój temat, niech tak będzie. Jestem marudą ze skłonnością do przesady, cynicznym podejściem do życia i wybitnym talentem do marnowania czasu. Kibicuję złoczyńcom, wiecznie marznę i piję herbatę litrami.

Spośród wszystkich gatunków fanfiction najbardziej lubię alternatywy. Doceniam wielowymiarowych bohaterów i dokładnie zaplanowaną fabułę. Fascynuje mnie jak niewielką zmianę trzeba wprowadzić, by zmienić całą historię.

Piszę z wewnętrznej potrzeby. Publikuję nieregularnie, ponieważ brakuje mi wolnego czasu i organizacji, by wypracować odpowiedni rytm. Zanim zacznę, planuję fabułę w ogólnym zarysie, więc nie porzucę tekstu z powodu braku pomysłu - możesz to traktować jak obietnicę. Szczegóły jednak dopracowuję na bieżąco i oczekiwanie aż wszystkie elementy wskoczą na swoje miejsca często spowalnia proces tworzenia.

W tej chwili pracuję nad jednym tekstem (Jak nie zostać bohaterem) i nie będę tutaj przeklejać opisu, który możecie znaleźć kawałek niżej. Jeśli masz na razie dość romansu i ochotę na akcję/intrygę w klimacie polityczno-bitewnym (to znaczy, że będą knuć i się pojedynkować, tak), może dasz temu szansę?

Zdobędziesz moją wdzięczność, jeśli zdecydujesz się skomentować (lub napisać do mnie, gdybyś nie lubił/a wypowiadać się na forum). Perspektywa osoby z zewnątrz pozwala mi ocenić, na ile udało mi się osiągnąć zamierzony efekt, czy nie zapomniałam wyjaśnić jakiegoś szczegółu. Poza tym jest mi po prostu miło, gdy widzę, że ktoś czyta.

Znajdziesz mnie też na Mirriel oraz ff.net. Prywatne wiadomości można wysyłać na mongruad@zoho.eu

Tu się staram o krytykę: http://wspolnymi-silami.blogspot.com/