AO3 News

Post Header

Published:
2016-02-10 12:29:13 -0500
Original:
Welcome to Feedback Fest 2016!
Tags:

Feedback fest banner Mezinárodního dne fanouškovské tvorby obsahující fráze, které používáme při psaní zpětné vazby pro fanouškovskou tvorbu, v různých jazycích.

Mezinárodní den fanouškovské tvorby už se blíží. My s oslavami začneme už nyní jednou z našich naplánovaných událostí - Feedback festem!

Jak to funguje?

Víme, že milujete fanouškovskou tvorbu, proto čtete tento článek! Ale co nám to trochu upřesnit?

V komentáři pod tímto článkem doporučte alespoň tři fanouškovské práce a zanechte pár slov o tom, proč se vám zrovna tato díla líbí a proč si myslíte, že by je měli vyzkoušet i ostatní. Také můžete odkázat na stránku s doporučeními jinde s tagem #IFDFest. Komunity, zpravodaje, archivy a další podobné zdroje jsou také fanouškovské práce, takže možností je opravdu hodně.

A pokud dáte doporučeným dílům šanci, tak nezapomeňte zanechat komentář, dát like, kudos a další <3 komplimenty pro jejich tvůrce, aby se fanouškovské nadšení mohlo šířit dál.

Ale počkat, to ještě není všechno!

Abychom oslavili nedávné dosažení 2 milionů fanouškovských prací v Archive of Our Own - AO3 (Našem vlastním archivu), dvěma náhodně vybraným účastníkům Feedback Festu věnujeme AO3 flašku na vodu nebo nažehlovací logo OTW (Společnosti pro transformativní tvorbu) a nálepku. Stačí když na začátek svého komentáře napíšete “YES” (ano) nebo “NO” (ne) abychom věděli jestli se do náhodného výběru chcete zařadit. (Budeme počítat jeden komentář na osobu).

Tento příspěvek přeložili dobrovolníci OTW. Chcete-li se o naší práci dozvědět více, navštivte stránku Překlady na transformativeworks.org.