AO3 News

Post Header

Published:
2014-10-26 12:33:16 -0400
Original:
Our Future
Tags:

Geçtiğimiz hafta boyunca size ihtiyacımız olduğunu, bizim fandomdan geldiğimizi, reklam taşımadığımızı, özgür ifadeyi koruduğumuzu, birbirimize saygı duyduğumuzu, hayranları ve hayran eserlerini savunduğumuzu ve fandom topluluğumuzla bir olduğumuzu gördünüz.

Bu hafta OTW'nin (Transformatif Eserler Derneği) mucizesini daha kapsamlı bir şekilde anladığınızı umuyoruz. OTW'nin yedi mucizesinden bahsettik, ama bu daha sadece başlangıç. Burada binlerce ama binlerce mucizemiz var — bizim projelerimize dokunan veya projelerimiz tarafından dokunulan her biriniz birer mucizesiniz.

Her sesli hayran kurgu kaydettiğinizde, her hayran eseri çizdiğinizde, vikipedi sayfaları yarattığınız veya düzenlediğinizde, hikaye veya makale yazdığınız, beta yaptığınız, okuduğunuz veya diğer binlerce fandom aktivitesinde bulunduğunuzda dünyayı sonsuza dek değiştiriyorsunuz.

Derneğimizin misyonlarından biri hayran kültürünü muhafaza etmek. Tarihin her alanında olduğu gibi, bizim yarattığımız inanılmaz kültürün de hatırlanmasını ve onurlandırılmasını istiyoruz.

Bizi finansal anlamda destekleyebilecek olsanız da olmasanız da, siz de bu tarihin bir parçasısınız. Sizin yardımınızla biz uzun bir süre burada olacağız. Ve bu kampanyada gerçekten kendinizi gösterdiniz ve çalışmalarımıza desteğinizi kanıtladınız, o yüzden teşekkür ederiz!

Yılda iki kez bir araya gelerek sizlerden, topluluğumuzdan, devam edebilmemiz için yardım istiyoruz. Bu kampanyamız 70.000 Amerikan doları olan hedefimizi geçip 164.625 Amerikan dolarına ulaşarak tarih yazdı. Yardımlarınız sayesinde bu ay derneğimizin en iyi Ekim ayı oldu!

Kampanyanın bu başarısı karşısında bağışçılarımızın bu fonların nasıl kullanılacağını bilmek istediğini anlıyoruz. Bu inanılmaz tutar sizler kadar bizi de şaşırttı. Komitelerimiz ve kurulumuz birlikte çalışarak önümüzdeki Pazar günü (2 Kasım) burada yayınlayacakları bir gönderi ile size bazı cevaplar sunacaklar.

Bugün size söyleyebileceğimiz tek şey bu desteği almış olmanın bizim için ne kadar önemli olduğu. OTW'nin %100 gönüllüler tarafından yönetildiğini herkes bilmiyor. Yaptığımız şeyleri bu bütçe ile başarabilmemizin en büyük sebebi bu. Bu çalışmaların finansal karşılığını almasak da, sizin desteğiniz OTW'yi daha iyiye götürmemiz için bize enerji ve kararlılık veriyor. Teşekkür ederiz.