AO3 News

Post Header

Published:
2020-10-11 20:04:13 -0400
Original:
Thanks for your Support
Tags:

Щопіврічна кампанія зі збору коштів OTW (Організації Перетворчих Робіт) завершується, і ми з радістю повідомляємо, що ми не досягли нашої мети у 5000 членств, але всього ми зареєстрували 2660 членств із 69 країн, що дозволило нам зібрати загалом 89688,51 $ під час кампанії. Дякуємо!

Ми також раді повідомити, що багато з вас скористалися цією можливістю щоб формалізувати вашу підтримку OTW. OTW - це неприбуткова організація, і ми залежимо від креативних, фінансових та логістичних внесків фанатів з усього світу. Як зазначено в нашому пості про бюджет, щедрість наших членів підтримує нашу архіваторську, юридичну, академічну та технологічну роботу, та допомагає нам і надалі служити нашій місії зі збереження фанробіт та фанатської культури. Дякуємо!

Якщо ви ще не зареєстрували ваше членство, не хвилюйтеся! OTW приймає як членів, так і внескипротягом усього року.


OTW – це неприбуткова материнська організація, що дала життя багатьом проектам, включаючи АО3, Фанлор, Відкриті Двері, TWC, а також Юридичну підтримку OTW. Ми – керована фанатами, повністю спонсорована жертвувателями організація, персонал якої – волонтери. Дізнайтеся більше про нас на сайті OTW. Щоб дізнатися більше про нашу команду волонтерів-перекладачів, котрі і переклали цей пост, перейдіть на сторінку "Переклади".