AO3 News

Post Header

Published:
2020-03-11 18:48:36 -0400
Original:
Upcoming changes to kudos
Tags:

Ми запроваджуємо декілька закулісних змін до kudos, щоб впевнитися, що Archive Of Our Own - AO3 (Наш Власний Архів) здатний і надалі справлятися з їх приголомшливою кількістю (659 мільйонів, і ця цифра постійно зростає!), залишеною користувачами та гостями протягом всіх цих років. Kudos і надалі працюватимуть так само, проте відбудеться нова перевірка в базі даних, щоб стовідсотково виключити можливість залишення дублікатів. Це призведе до одноразового падіння кількості kudos в роботах, що вже мають дублікати.

Раніше ми покладалися на те, як закодована функція kudos, щоб переконатися, що один користувач чи гість може залишити kudos на певній роботі лише один раз. Це спрацьовувало у більшості випадків, проте іноді повільне з'єднання або швидке подвійне натискання кнопки kudos могло призвести до появи дубльованих kudos.

Ми додамо обмеження на рівні бази даних, що має запобігти цьому. Однак, це також зробить всі існуючі дублікати недійсними та видалить їх із бази даних. Це означає, що якщо ви отримали дубльовані kudos від одного користувача або гостя на одній з ваших робіт, загальна кількість ваших kudos зменшиться, коли ми застосуємо цю зміну. Наприклад, якщо у вашої роботи три kudos від одного користувача, загальна кількість kudos роботи зменшиться на два.

Ми плануємо втілити наші зміни 16 березня, і ми очікуємо на незначний період простою перед тим, як зміни почнуть працювати. Ми не можемо передбачити напевно, коли це відбудеться, проте ми зробимо усе можливе, щоб попередити вас завчасно в Твіттері @AO3_Status.

Зауважте, будь ласка, що поки ми працюємо над цією зміною, ви можете помітити певні несподіванки коли ви залишаєте kudos, наприклад, їх кількість може зменшуватись, або дубльовані kudos можуть зникати.