AO3 News

Post Header

Published:
2018-12-02 17:45:49 -0500
Original:
Please make sure your email address is up to date!
Tags:

W przeciągu kilku najbliższych tygodni będziemy aktualizować kod, który napędza nasz system logowania. Kiedy zmiana zostanie wprowadzona, wszyscy użytkownicy Archive of Our Own – AO3 (Naszego Własnego Archiwum ) zostaną wylogowani ze swoich kont.

Aby uniknąć całkowitej utraty dostępu do swojego konta upewnij się, że znasz swoje hasło AO3 i masz dostęp do skrzynki mailowej powiązanej z kontem. Jeśli zapomnisz hasła, a twój adres mailowy jest nieaktualny, nie będziesz w stanie zażądać zmiany hasła!

Poświęć kilka chwil i zastosuj się do tych kroków, aby sprawdzić i zaktualizować adres email powiązany z twoim kontem.

Nie będziemy wprowadzać tych zmian do 13 grudnia włącznie , aby dać użytkownikom czas do zaktualizowania swoich informacji. Dodatkowo, przynajmniej 48 godzin wcześniej ustawimy przypomnienie na koncie Twittera AO3_Status i naszym Tumblrze, jak również na samym AO3.

Jeśli znajdziesz się w sytuacji wylogowania i potrzebujesz pomocy z dostępem do swojego konta, proszę nie zostawiaj swojego adresu mailowego w publicznych komentarzach! Zamiast tego możesz skontaktować się z naszą Komisją Wsparcia w sprawach technicznych (tj. żądania zmiany hasła nie docierają) albo skontaktować się Komisją ds. Zasad i Nadużyć, która pomoże ci zweryfikować, czy konto należy do ciebie.