AO3 News

Post Header

Bir kadın ve erkeğin konuşmasının baloncuklarla gösterildiği, birinde OTW logosunun göründüğü, diğerinde “OTW Duyurusu” yazan afiş Diane’e ait.

OTW Nisan ayında çalışmalarımızı anlatan ve fandomu tanımayanlara hayran eserlerini tanıtan bir video yayınladı. Çeviri gönüllülerimiz videoya şu dillerde altyazılar hazırladı: Arapça, Katalanca, Çince, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, Endonezce, Italyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe.

Aşağıdaki videoyu istediğiniz dilde altyazıyla izlemek için ses ayarının ve HD seçeneklerinin yanındaki "CC" butonuna tıklayın.

Bu altyazıların hepsi ayrıca YouTube'daki videomuzda da mevcut. Videonun sağ alt köşesindeki dikdörtgen Captions/CC butonuna tıklayarak istediğiniz dili seçmeniz yeterli.

Bu videonun bir kopyasını tercih ettiğiniz altyazıyla indirmek isterseniz aşağıdaki linklerden birini kullanın:

Bu proje üzerinde çalışan bütün gönüllü çevirmenlere teşekkür ediyoruz!

Çeviri ekibimiz ayrıca bu videonun mümkün olduğunca çok dilde dublajını da yapmak istiyor! Yardımcı olabilir misiniz? Eğer İngilizce dışında bir (veya daha fazla!) dilde akıcı konuşabiliyorsanız ve videoyu seslendirmemize yardımcı olmak isterseniz, lütfen bizimle irtibata geçin. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız!