AO3 News

Post Header

Published:
2016-02-10 12:37:33 -0500
Original:
Welcome to Feedback Fest 2016!
Tags:

Banner Feedback Fest zorganizowanego w ramach Międzynarodowego Dnia Prac Fanowskich, zawierający wyrażenia w różnych językach używane przy wyrażaniu pozytywnych opinii.

Międzynarodowy Dzień Twórczości Fanowskiej jest tuż tuż. By go uczcić, rozpoczynamy dziś jedno z naszych planowanych wydarzeń, którym jest Feedback Fest!

Na czym to polega?

Wiemy, że czytasz to, ponieważ kochasz twórczość fanowską! Przejdźmy więc do szczegółów.

Pozostaw tutaj komentarz polecający przynajmniej trzy prace i powiedz coś o powodach, dla których tak je uwielbiasz i sądzisz, że inni powinni je poznać. Możesz również zamieścić link to posta z rekomendacją, którą napisałaś/eś gdzie indziej i otagowałeś #IFDFest. Pamiętaj, że fanowskie społeczności, newslettery, archiwa i inne źródła również są formą twórczości fanowskiej, istnieje więc wiele możliwości.

Wszyscy, którzy skorzystają z rekomendacji, powinni pamiętać o pozostawieniu komentarzy, kudos czy innych form <3 dla twórców, by nagłośnić akcję

Chwilkę, to nie wszystko!

By uczcić osiągnięcie przez Archive of Our Own – AO3 (Nasze Własne Archiwum) kamień milowy w postaci 2 milionów prac fanowskich, będziemy rozdawać butelki na wodę z logo AO3 lub przyprasowanki i naklejki z logo OTW (Organizacji na rzecz Twórczości Przeobrażonej) dwóm losowo wybranym uczestnikom Feedback Festu. Po prostu zacznij swój komentarz od “YES” lub “NO”, abyśmy wiedzieli, czy chcesz brać udział w rozdaniu. (Będziemy liczyć tylko jedno zgłoszenie na osobę).

Ten post został przetłumaczony przez wolontariuszy OTW. By dowiedzieć się więcej o naszej pracy, odwiedź stronę Komisji Tłumaczeń na transformativeworks.org.